HRB Pack Group Co, Ltd

En iyi makineyi ve 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HRB Pack Group Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Oluklu Karton Makinesi satış için
iyi kalite Oluklu Karton Makinesi satış için
Makineyi 2012'den itibaren HRB'den satın alıyoruz. Kaliteli makine, yeniden fiyatlandırılabilir fiyat ve satış sonrası hizmet nedeniyle iyi hissettiriyoruz. İşimizi 2019 yılında HRB ile planlayacağız. İyi bir geleceğe sahip olacağımıza inanıyoruz.

—— Jaibir Swach

Ben ABD'den ve makine satın alma yöneticisiyim. Çin'den birçok makine aldım, ama sadece HRB'nin en iyi olduğunu hissediyorum. Çünkü güzel insanlar, güzel servis, elbette güzel makineler. Her yıl 4-5 kez HRB'yi ziyaret ediyorum ve her yıl bana farklı bir his veriyor, hoşuma gidiyor.

—— Reçeller Beyaz

Ben sohbet şimdi

HRB Pack Group Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd HRB Pack Group Co., Ltd
fabrika görünümü yedek parça üretimi montaj makineleri Ofis Binası Atölye ofis 01 Office 02

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar : HRB Paketi
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 60% - 70%
1999 yılından bu yana. Pekin'in güneyinde ve Jinan kuzeyinde bulunan, Oluklu mukavva üretim hattı için çin'de 3 fabrika, Flexo yazıcı oluklu kalıp kesme makinesi, Flüt laminar makinesi. Biz bağımsız ihracat ve ithalat şirketi var, doğrudan müşterilere ihracat yapabilirsiniz.

Biz 30.000 m2 üretim tesisi ve 3.000 m2 ofis binası var. 400'den fazla personel, satış ekibi, satış ekibi, üretim ekibi, bilimsel araştırma ekibi ...

Çin, Vietnam, Hindistan, Bangladeş, İtalya'da satış sonrası ofisimiz var.

Çok sayıda model ve eksiksiz özelliklerle ürünlerimiz farklı müşterilerin taleplerini karşılayabilir. İyileştirme ruhuyla sürekli mükemmellik peşindeyiz. Şirketimiz genel kalite yönetim işini aktif olarak yürütmektedir. Güzel ve zevkli bir görünüm, kompakt ve dikkatli teknoloji, uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmet nedeniyle, ürünlerimiz yıllardır ülke çapında müşterilerinin güvenini ve övgü kazandı.

Çin'deki karton endüstrisini güçlü bir şekilde geliştirmemizle ilgili olarak, müşterilerimizle içtenlikle işbirliği yapacağız ve taleplerini daha kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmetler ile karşılayacağız.

İletişim bilgileri
HRB Pack Group Co., Ltd

Tel: 86-317-7691588

Faks: 86-317-7691566

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)